Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Squadra Risonante

 
 

Squadra Risonante neboli „Znějící parta“. Tak si říká studentský pěvecký sbor, který byl na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové založen v roce 2011 Mgr. Matějem Havlem, Ph.D. Od roku 2017 je sbor součástí nově vzniklé Církevní ZUŠ Hradec Králové a novým sbormistrem se stal Mgr. František Novák.

Squadra Risonante se zaměřuje na duchovní, lidové a populární skladby. Vystupuje na kulturních akcích gymnázia, na partnerských školách po celé republice a v zahraničí, na vlastních koncertech, dobročinných akcích, bohoslužbách a sborových festivalech. V roce 2019 sbor natočil své první CD a na podzim roku 2021 absolvoval úspěšné koncertní turné po Srbsku. Každý rok na jaře vyráží sbor na turné do spřátelené diecéze Augsburg, kde vystupuje na koncertech a slavnostních bohoslužbách. V současné době tvoří Squadru kolem 40 zpěváků.

 

Odkazy na sociální sítě:

https://www.facebook.com/squadrarisonante

https://www.instagram.com/squadrarisonante

https://www.youtube.com/@squadrarisonante

 

 
 

Nejčastější dotazy

Kdo se může do sboru přidat? Zobrazit odpověď

Do Squadry se mohou přidat studenti kvart a vyšších ročníků. V případě zájmu informujte Mgr. Františka Nováka přes Teams nebo na email frantisek.novak@bisgymbb.cz.

Jak se do sboru přihlásit? Zobrazit odpověď

Ke studiu se můžete přihlásit přímo zde, na internetových stránkách prostřednictvím online přihlášky. Budete pozváni k talentovým zkouškám, které se konají na přelomu května a června.

Platí se školné? Zobrazit odpověď

Ne, za účast v našem sboru se školné neplatí.

Jak je to se zkouškami? Zobrazit odpověď

Sbor zkouší každou středu od 14:20 do 15:55.

 
 

Sdílet:

 

Výsledky přijímacího řízení

 

Přehrávka žáků J. Hronovské

25.6.2024

Přehrávka žáků P. Čelakovského a J. Kudrny

20.6.2024